Papírové řasy All-Belle

PAPÍROVÉ ŘASY ALL-BELLE

Objednat službu
Ceník

Papírové řasy - mějte pohled, kterému nikdo neodolá

Mít dlouhé řasy je přáním mnoha žen. Jsou různé typy řasenek, které oko podpoří, řasy se jimi jako mávnutím kouzelného proutku prodlouží, zahustí, vytvarují. Ale když ani to nestačí, nebo příroda byla opravdu skoupá, jsou tu ještě umělé řasy. Toužíte po dlouhých řasách, svůdném či tajemném pohledu, potom vyzkoušejte naši převratnou novinku papírové řasy.

Papírové řasy

Na trhu jsou řasy z různých materiálů, ale ty papírové nemají chybu. Mají tu výhodu, že jsou ultra lehké, perfektně sterilizované gama zářením s antibakteriální úpravou. Takže nehrozí žádné záněty spojivek či jiné zanícení očí. Jsou naprosto dokonale vyrobené z řezaného papíru, takže váš vzhled je naprosto dokonalý.

Když si vyberete řasy pro denní použití v přirozeném stylu, jsou od těch pravých k nerozeznání. V nabídce jsou řasy jemné tenké, husté, řídké, rovné, zatočené, prostě jaké si kdo bude přát.

Chcete-li oči vyzdobit na večer, party, svatbu, promoci či jinou společenskou událost, můžete si vybrat ze vzorů s jedinečným designem jako je krajkový vzor v různých motivech - motýla, jelena, květů, kytičky, hvězdičky a další. Ozdobný detail se nalepuje decentně do vnějšího koutku oka. A váš pohled získá na tajemnosti.

Chystáte-li se na party, máme pro vás připravené barevné svítící řasy v neonových barvách ale i v decentnější růžové, fialové, modré, zelené. Mají tu výhodu, že už nepotřebujete barevnou řasenku. Na očích vypadají naprosto dokonale a nepřehlédnutelně.

 

Papírové nalepovací řasy ve výjimečném designu
Všechny řasy jsou ultra lehké, unikátně sterilizované gama zářením s antibakteriální úpravou i pro citlivé oči. Precizně vyrobené řasy z řezaného papíru Vám zajistí dokonalý vzhled zvýrazní oči jak při denním tak i večerním použití, ideální na party, svatby, promoce, maturity, focení nebo jen tak do práce nebo rande.

Papírové řasy
 
Papírové řasy
 
Papírové řasy
 
Papírové řasy

 

  • krajkový design v různým motivech motýla, jelena, kytičky hvězdičky cca 10 druhů, nalepují se decentně do vnějšího koutku oka
  • klasický design – jemné tenké, husté, řídké, rovné, zatočené, naprosto přirozené cca 10 druhů
  • party UV řasy – barevné svítící růžové, zelené, fialové, neonové barvy, skvěle se hodí na večerní party

Řasy, které si vyberete, vám v Salonu Korunka bezpečně nalepíme a zároveň vás proškolíme, abyste je případně, pokud jste šikovná, mohla používat sama. Cena včetně aplikace je již od 350 Kč. To přímo vybízí, vyzkoušet některý ze vzorů řas.

Znáte to pořekadlo, že oko je do duše okno, proto si své oči vyzdobte a splňte si svůj sen o dlouhých řasách.

 

 

Ceník - Papírové řasy All-Belle

Objednat službu

Řasy aplikuje salon Korunka a lze je použít opakovaně, při dobré šikovnosti je můžete aplikovat i sama, cena dle motivu
od 350,- Kč

 

 

Vyzkoušejte nalepovací papírové řasy All-Belle
Termín návštěvy: *
Vaše jméno a příjmení: *
Váš telefon: *
Váš email: *
Vaše dotazy a poznámky
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Požadovaný termín návštěvy Vám bude ještě potvrzen na uvedený email.

Jak se k nám dostanete?


zobrazit velkou mapu

Adresa
Korunní 4
Praha 2
(Placené parkování před salonem)

Kontakt
telefon: 222 518 919
mobil: 604 743 316
email: korunka@salon-korunka.cz