Vajazzling zdobení intimních partií těla.

 

VAJAZZLING

Objednat službu
Ceník

Vajazzling zdobení intimních partií těla

Brazilská depilace je dnes poměrně běžná záležitost. Kromě estetického hlediska je to velmi praktické a hygienické. Stejně tak je už docela běžné, že si ženy nechávají na přirození udělat tetování či si nechají aplikovat piercing.

Vajazzling zdobení intimních partií těla

Vajazzling jako intimní hit, partner Vám bude závidět
Posledním hitem je vajazzling, který má v porovnání s jinými metodami zdobení hned několik výhod. V první řadě vůbec nebolí, protože třpytky a další ozdůbky se na pokožku lepí speciálním lepidlem. Nemusí se absolutně nic propichovat. Stejně tak je vajazzling poměrně cenově dostupná cesta, jak si sexy ozdobit obsah kalhotek.
Znáte 7 důvodů, proč si nechat proč si nechat ozdobit svůj klín? Že, ne, čtetě dál.

Vajazzling váš intimní šperk
Velmi oblíbené je zdobení Swarovski krystaly, nebo BodyGolding – zdobení 24 karátovým zlatem, henou, bohatší zákaznice si mohou nechat přilepit na svůj poklad dokonce i drahokamy.

Pro koho je vajazzling vhodný?
Pro všechny odvážné ženy které chtějí originálním způsobem překvapit partnera nebo si chtějí zpestřit sexuální život. Dárek k narozeninám, výročí svatby nebo seznámení, pro nevěsty a nevšedních chvíle.

Líbí se vajazzling mužům?
Vajazzling má jako každé zdobení těla své příznivce, ale i odpůrce. Přesto zájem o vajazzling roste, a to především na základě referencí a zmínek různých celebrit. Na třpyt v kalhotkách nedá dopustit například Jennifer Love Hewitt, Snooki či Kim Kardashian. Zdobení nabízíme ihned po kompletní depilaci cukrovou pastou tzv. brazilskou depilací.

Jak dlouho vydrží?
Vajazzling vydrží přibližně 5 dnů a vždy se provádí společně s brazilskou depilací, která má dlouhodobý efekt cca 4 týdny.

Jaká je jeho cena?
Cena je závislá na typu použitého materiálu a náročnosti zdobení. Podrobnosti naleznete v ceníku. Vajazzling je nutné aplikovat na předem oddepilovanou pokožku pomocí tzv. brazilky tedy brazilské depilace.


 

Vajazzling zdobení intimních partií těla
 
Vajazzling zdobení intimních partií těla
 
Vajazzling zdobení intimních partií těla
 
Vajazzling zdobení intimních partií těla

 

Vajazzling zdobení intimních partií těla
 
Vajazzling zdobení intimních partií těla
 
Vajazzling zdobení intimních partií těla
 
Vajazzling zdobení intimních partií těla

 

 

7 důvodů, proč si nechat ozdobit svůj klín.

 • Buďte dokonalá nevěsta
  Svatební den je výjimečný sám o sobě. Ale vám možná záleží i na svatební noci. Je to tradice, která dnes už sice ztratila své původní opodstatnění, nicméně pro mnoho lidí má stále velký význam. Jak z ní udělat něco nezapomenutelného? Pošeptejte během dne ženichovi, co na něj v noci čeká a buďte si jistá, že nikdy nezapomenete nejen na svůj svatební den, ale hlavně na vaší první společnou svatební noc!
 • Briliant nemusíte mít jenom na prstenu
  Nechte si darovat svůj intimní šperk. Svůj obsah kalhotek si totiž můžete ozdobit nejen Swarovski krystaly, ale i zlatem či brilianty – které Vám může darovat Váš přítel jako svatební dar. Hennou nebo Body Glitter lze kromě ornamentů vytvořit i všemožné nápisy, fantazii se meze nekladou.
 • Je to sexy a trochu hříšné
  Zájem o vajazzling stále roste, a to především na základě referencí a zmínek různých celebrit. Na třpyt v kalhotkách nedá dopustit například Jennifer Love Hewitt, Snooki či Kim Kardashian. Ženy, které vajazzling vyzkoušely nebo ho pravidelně nosí, se shodují, že jim dává pocit výjimečnosti a cítí se s ním sexy a žádoucí.
 • Originální dárek pro Vašeho partnera
  Chcete originální způsobem překvapit svého partnera? Přemýšlíte jaký dárek mu věnujete k narozeninám, výročí svatby nebo seznámení? Vajazzling je dárek na který určitě nikdy nezapomene!
 • Dokonalý komfort 2 v 1
  Před samotnou aplikací vajazzlingu Vás depil lady nejdřív zbaví veškerých chloupků tzv. brazilskou depilací a Vy po celé 4 týdny budete mít naprosto vystaráno! Následně nastává fáze zdobení která má hned několik výhod. V první řadě vůbec nebolí, protože třpytky a další ozdůbky se na pokožku lepí speciálním lepidlem. Nemusí se absolutně nic propichovat. K aplikaci krystalů se používá speciální lepidlo, které nijak nedráždí pokožku a ornament udrží na místě přibližně 5 dní stejně jako ruční malování.
 • Probuďte uhasínající vášeň
  Představte si večer jako každý jiný, do Vašeho vztahu se vplížil stereotyp a nuda, všechny večery jsou si podobné jako vejce vejci. Máte pocit že Vašeho partnera už jen tak něco nepřekvapí a vášeň jako by vyprchala. Intimní chvíle jsou ale pro Vás stále důležité a vy začínáte panikařit. Nemusíte se ničeho obávat, nic není ztraceno vajazzling velice rychle oživí Váš partnerský intimní život a vnese do Vašeho vztahu nový vítr, zažijete intimní restart a Váš život bude ještě hezčí! Buďte si jistá že se svým intimním šperkem opět plně získáte partnerovu pozornost a televize se může jít bodnout :-)
 • Buďte krásná a žádoucí
  Chcete se cítit přitažlivě, svůdně a sexy? Vajazzling dodá vašim hrátkám to pravé kouzlo, podnítí vaši fantazii a nabudí vaši touhu a vášeň. Vajazzling Vám poskytne spoustu nádherných neopakovatelných pocitů a dobrodružství které Vám méně odvážné ženy budou jenom závidět!

 

 

 

Ceník - Vajazzling

Objednat službu
Vajazzling (cena dle motivu a typu provedení Henna, Swarowski, Gold) 1 000 - 2 500

 

Objednat službu

 

 

KOSMETIKA

FORMOVÁNÍ POSTAVY

PÉČE O ŤELO

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

CENÍK

PROFIL SALONU

KONTAKT

Kosmetika

Kavitace CAVITALyse

Manikúra

Dárkové poukázky

Ceník služeb

Akce

Kontakt a mapa

Duolift Sequential

US2A ultrazvukové destičky

Depilace pastou

   

Věrnostní program

Blog a články

Duolift Expert

Starvac

Vajazzling

   

Profil salonu

 

Beautiful Brows

Lymfoven

Japonské tetování

   

Náš team

 

Mikrodermabraze

Maderoterapie

Krystalické tetování

   

Napsali o nás

 

Kosmetika pro muže

 

Masáže

   

Partneři

 
         

Krásná v každém věku

 
         

Sama doma

 
         

Fotogalerie

 
SALON-KORUNKA.CZ - všechna práva vyhrazena
Salon Korunka na Facebooku Salon Korunka na Instagramu
Možnost WiFi připojení
Prověřená Společnost

 

+420 604 743 316
korunka@salon-korunka.cz
SALON-KORUNKA.CZ - všechna práva vyhrazena