Japonské bezbolestné tetování hennou

 

JAPONSKÉ TETOVÁNÍ

Objednat službu
Ceník

Malování těhotenského bříška hennou

Oblíbenost obrázků malovaných hennou stále stoupá nejenom v létě když chceme vyniknou na pláži ale i zimě kdy můžeme ozvláštnit společenský outfit. V průběhu celého roku můžete zajímavým způsobem zpestřit rodinnou nebo firemní oslavu.

Malování těhotenského bříška hennou

 

Henna je spojena s tradicemi starých národů Asie a Afriky.
V Indii, severní Africe a islámském světě je henna dodnes součástí rituálů jako např. důležitou předsvatební přípravou. Arabské ženy si 3 dny před svatbou nechávají malovat ruce, předloktí, nohy i kotník . Vzory přináší požehnání a chrání před zlými duchy a také přináší zdraví, plodnost a štěstí v manželství.

V současné době je velmi populární zdobení těhotenského bříška, je to krásný způsob jak se napojit na miminko a oslavit čas těhotenství . Vybranými symboly můžete podpořit miminko v jeho cestě na svět a vytvořit tak na památku originální fotografie.

 

Malování těhotenského bříška hennou
 
Malování těhotenského bříška hennou

 

Láká vás vyzkoušet si mít na své kůži nějaký obrázek, ale necítíte se na permanentní tetování?
Chcete pouze ozdůbku na kratší dobu k nějaké speciální příležitosti? Pak vyzkoušejte malování hennou. Na svém těle si můžete nechat ztvárnit cokoli. Efekt je víc než dokonalý a určitě oslníte nejenom své přátelé v létě na pláži, ale také na party nebo ve společnosti.

Jak dlouho Vám vydrží?
Ta správná originální henna je čistě přírodní produkt. Má hnědě zabarvení, které po prvním mytí zesvětlá a během 2-3 dnů díky oxidaci krásně ztmavne. Tato kérka vydrží až deset dní. Bude postupně blednou až do ztracena.
Tetování hennou lze použít na jakékoli místo na kůži. Po aplikaci není vhodné provádět peeling a omezit kontakt s vodou.

Než se vydáte do některého ze salonů.
Než se vydáte do některého ze salonů, kde tento způsob dočasného "tetování" provádějí, je vhodné se s touto procedurou blíž seznámit. Prášek z rostliny Lawsonia inermis začali jako první používat Indové. Většina z nás si svoji první "kérku" z henny přivezla z letní dovolené, a to někdy bohužel i s alergickou reakcí. Není totiž henna jako henna. Pouliční tatéři v turistických destinacích často používají tzv. černou hennu, do které přidávají chemické látky, které pokožce nesvědčí a mohou vyvolat alergie.

Předlohy a motivy
Vybrat si můžete z více než 300 vzorů v katalogu, nebo si přinést vlastní předlohu.

Doprovodný program, firemní večírky a oslavy
Pro objednání firemních a rodinných oslav nebo focení doporučujeme rezervovat termín s dostatečným předstihem.

Kam tetování aplikovat?
Tetování hennou můžete aplikovat úplně kamkoli na kůži, i na místa, kde je pokožka tenčí a tudíž citlivější (normální tetování by zde mohlo být příliš bolestivé). Zajímavé je také tetování na dlani, zápěstí a kotnících.

 

Malování hennou
 
Malování hennou
 
Malování hennou
 
Malování hennou

 

Malování hennou
 
Malování hennou
 
Malování hennou
 
Malování hennou

 

BodyGolding zdobení těla 24 karatovým zlatem

Bodygolding je luxusní, dekorativní a dočasná aplikace tenkých plátků z 24 karátového zlata na lidskou pokožku, která vytváří originální šperk z plátkového drahého kovu přímo na těle.

BodyGolding zdobení těla 24 karatovým zlatem

Bodygolding je práce s certifikovanými plátkovými kovy - zlatem, palladiem nebo platinou. Efekt šperku zhotoveného bodygolding technologií nelze napodobit imitací (metálem) nebo práškovými kovy nejen pro dokonalé kopírování struktury pokožky, ale zejména pro nezaměnitelný lesk pravého zlata, palladia nebo platiny.

Pro tvorbu náročnějších či rozsáhlejších aplikací bodygoldingu lze použít kombinaci krystalického tetování SWAROWSKI, flitry a štrasy. Pro doplnění okolí aplikace či zvýraznění jejího detailu je možné užít techniky body - paintingu či klasického make-upu.

Bodygolding není tetování - nepoškozuje pokožku, aplikace je velmi příjemná a zcela nebolestivá. Bodygolding šperky jsou vhodné i pro malé děti a seniory.

Bodygoldingu můžete využít pro slavnostní příležitosti, společenské a intimní chvíle, osobní radost, párty, wellnes, firemní potřeby prezentace, reklamy a PR, film, fotografie, divadlo nebo v oblasti výtvarného umění. Nejvhodnější partie pro umístění aplikace bodygolding jsou viditelné, obnažené plochy na těle, kde v pokožce nedochází k výraznému pnutí při běžném pohybu (lícní kosti, dekolt, ramena, záda, stehna, lýtka).

 

BodyGolding zdobení těla 24 karatovým zlatem

Fotogalerie

Sledujte aplikaci BodyGolding v naší fotogalerii krok po kroku...

BodyGolding zdobení těla
BodyGolding zdobení těla
BodyGolding zdobení těla
BodyGolding zdobení těla
BodyGolding zdobení těla
BodyGolding zdobení těla

 

Bodygolding je po aplikaci kovově lesklý, přesně ohraničený obrazec dokonale kopírující pokožku. Při běžném užití bez zvýšeného mechanického namáhání efekt bodygoldingu vydrží 3-4 dny. Bodygolding je možné krátce omýt čistou vodou, pokožku pak v místě aplikace nechat volně osušit. Pro zachování kvalitního efektu bodygoldingu není delší pobyt ve vodě vhodný.

 

Body Glitter zdobení těla

Body Glitter je velmi efektní, třpytivé, tetování vhodné pro nevěsty, společenské události, party, firemní akce – propagace služby, nebo výrobku, módní přehlídky nebo pro děti. Obrovské množství motivů, a vysoké spektrum barevných variant má obrovské využití, fantazii se meze nekladou.

Body Glitter zdobení těla

Jakým způsobem se aplikuje?
Na očištěnou partii těla se nanese speciální hypoalergenní lepidlo a následně diamantový prach různých barev a třpytu. Motiv se přenáší buď prostřednictvím šablony nebo se ručně malují originální motivy.

Na jakou část těla je body glitter vhodný?
Materiály, které se pro glitterové tetování využívají, jsou zcela zdravotně nezávadné a hypoalergenní. Proto lze toto třpytivé tetování použít k ozdobě jakékoliv části těla, včetně intimního zdobení vajazzling.

Jako dlouho vydrží?
Obvykle vydrží přibližně týden, záleží na typu pokožky a místě kde je motiv namalován.

 

21. dubna jsme se podíleli na velké akci pro Klenoty Aurum. V restauraci SOHO prezentovali novou kolekci „Nahá“ a my jsme všem přítomným dámám malovali na ruce zlaté náramky (v naší nabídce najdete pod názvem Body Glitter). Na jedné z fotek z reportáže na Super.cz můžete vidět v akci naši milou kolegyni Šárku. Naši práci můžete vidět také na FaceBooku kde jsme prováděli zdobení těla pro Klenoty Aurum.

 

Zdobení těla Body Glitter
 
Zdobení těla Body Glitter
 
Zdobení těla Body Glitter
 
Zdobení těla Body Glitter

 

 

 

Ceník - Malování hennou, BodyGolding a Body Glitter

Objednat službu
Malování těhotenského bříška hennou od 950
Malování hennou - podle velikosti obrázku od 350
BodyGolding - podle velikosti obrázku od 490
Body Glitter - podle velikosti obrázku od 350

Malování hennou vydrží přibližně 10 dní.

 

 

 

Objednat službu
 

KOSMETIKA

FORMOVÁNÍ POSTAVY

PÉČE O ŤELO

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

CENÍK

PROFIL SALONU

KONTAKT

Kosmetika

Kavitace CAVITALyse

Manikúra

Dárkové poukázky

Ceník služeb

Akce

Kontakt a mapa

Duolift Sequential

US2A ultrazvukové destičky

Depilace pastou

   

Věrnostní program

Blog a články

Duolift Expert

Starvac

Vajazzling

   

Profil salonu

 

Beautiful Brows

Lymfoven

Japonské tetování

   

Náš team

 

Mikrodermabraze

Maderoterapie

Krystalické tetování

   

Napsali o nás

 

Kosmetika pro muže

 

Masáže

   

Partneři

 
         

Krásná v každém věku

 
         

Sama doma

 
         

Fotogalerie

 
SALON-KORUNKA.CZ - všechna práva vyhrazena
Salon Korunka na Facebooku Salon Korunka na Instagramu
Možnost WiFi připojení
Prověřená Společnost

 

+420 604 743 316
korunka@salon-korunka.cz
SALON-KORUNKA.CZ - všechna práva vyhrazena