AKNÉ - kosmetické ošetření problémové aknózní pleti

 

KOSMETIKA A PÉČE O PLEŤ

 

Objednat službu
Ceník

AKNÉ JUNIOR - ošetření mladistvé pleti

Základní kosmetické ošetření ultrazvukovou špachtlí zaměřeno na dospívající dívky a chlapce, kteří chtějí předcházet tvorbě akné a mít čistou pleť bez komedonů. Ošetření je vhodné pro dospívající dívky a chlapce.

Účinky ošetření

 • Zmírňuje zánětlivé projevů
 • Redukuje tvorbu mazotoku
 • Výrazně zlepšuje stav pokožky
 • Čistá pleť bez komedonů
Chcete vědět více ...

K ošetření si můžete objednat další doplňkové služby.

Cena ošetření:   1 490 Kč  (30-45 minut) / *1 350 Kč (studentská sleva)
 
Postup ošetření:
 • Odlíčení pokožky
 • Hluboké čištění – ultrazvukovou špachtlí Duolift Expert + ruční dočištění
 • Zklidňující masku
 • Hydratační tonikum
 • Závěrečné ošetření pleti krém + pudr
Skrýt informace...

 

AKNÉ – rovnováha pro problémovou aknózní pleť

Speciální intenzivní program pro aknózní problematickou plet s ucpanými komedony vhodný pro mladé i dospělé jedince. Speciální Akné program který využívá modrého světla a ultrazvuku Duolift Expert má silné protizánětlivé účinky a zabraňuje tvorbě dalšího akné. Ošetření se složky aktivních látek dodávají pleti matný, čistý vzhled bez komedonů, redukuje úroveň hydratace a mastnoty a celkově výrazně zlepšuje stav pleti. Ošetření je vhodné pro mladé i dospělé.

Účinky ošetření

 • Zmírňuje zánětlivé projevů
 • Redukuje tvorbu mazotoku
 • Čistá pleť bez komedonů
 • Výrazně zlepšuje stav pokožky
Chcete vědět více ...

K ošetření si můžete objednat další doplňkové služby.

Cena ošetření:   1 560 Kč  (60 minut) / *1 450 Kč (studentská sleva)
 
Postup ošetření:
 • Odlíčení obličeje
 • Hluboké čištění – ultrazvukovou špachtlí Duolift Expert + ruční dočištění
 • Gel při aktivním akné – zapracovává se ultrazvukem s modrým světlem, které cíleně ničí bakterie aknózního typu a působí protizánětlivě, současně velice rychle a efektivně urychluje hojení a zklidnění pokožky
 • Maska – zklidňuje a snižuje tvorbu mazu
 • Tonikum anti akné – snižuje Ph pokožky a tím brání rozvoji akné
 • Závěrečné ošetření pleti Anti - Akné krém a pudr
Skrýt informace...

 

AKNÉ – ošetření s LED světelnou terapií

Velmi efektivní 4 krokový program pro velmi problematickou aknózní pleť nejenom pro dospívající ale dospělé klienty. Speciální Akné program využívá LED fotonovou terapii v kombinaci s ultrazvukem přítroje Duolift Expert. Účinnost LED terapie byla prokázána klinickými testy. LED terapie se využívá nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii jako podpora hojení tkání. LED světelné přístroje využívají speciální, čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla. Čištění pleti se provádí ultrazvukovou špachtlí ev. se dočišťuje ručně. Následně se na pleť aplikují speciální séra která se do pokožky zapracovávají LED světelnou terapií (tunelem) a ultrazvukem. Cílem ošetření je zabránění tvorby dalšího akné, zklidnění a celkového zlepšení vzhledu pleti. Ošetření má silné protizánětlivé účinky, redukuje tvorbu akné a současně pleti dodává hydrataci a čistý zářivý vzhled.

Účinky ošetření

 • Perfektně vyčištěná pleť bez komedonů
 • Redukce akné o 50-60%
 • Zmírnění podráždění působí antibakteriálně
 • Výrazné zlepšení vzhledu pokožky
 • Redukce tvorby mazu, pleť je čistá a zářivá
 • Protizánětlivá azulenová maska pokožku hydratuje a zklidňuje podrážděnou pleť

Doporučený počet návštěv: Pro maximální efekt doporučujeme kůru 5 ošetření v intervalech 7-14 dní.

Chcete vědět více ...

K ošetření si můžete objednat další doplňkové služby.

Cena ošetření:   1 650 Kč  (60 minut) / *1 570 Kč (studentská sleva)
 
Postup ošetření:
 • Odlíčení obličeje
 • Hluboké čištění – ultrazvukovou špachtlí Duolift Expert + ruční dočištění
 • Gel při aktivním akné – zapracovává se ultrazvukem s modrým světlem (Duolift Expert), který cíleně ničí bakterie aknózního typu a působí protizánětlivě, současně velice rychle a efektivně urychluje hojení a zklidnění pokožky
 • ACNO LYSE GEL + LED světelná terapiie (tunel). U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%. Výrazně podporuje hojení a regeneraci tkáně
 • Azulenová maska – zklidňuje a snižuje tvorbu mazu
 • Tonikum anti akné – snižuje Ph pokožky a tím brání rozvoji akné
 • Závěrečné ošetření pleti Anti - Akné krém a pudr
 
 • Perfektně vyčištěná pleť bez komedonů - Ultrazvuková špachtle, intenzivní hluboké čištění pleti
 • Redukce akné o 50-60 % LED světelná terapie (tunel), MODRÉ SVĚTLO 400-470 nm
 • Zmírnění podráždění působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti začervenání, zlepšuje také stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%
 • Výrazné zlepšení vzhledu pokožky - ultrazvuk, Duolift Expert mění propustnost tkáně a zásadně napomáhá zapracování speciální kosmetiky při aktivní akné, především ACNO LYSE GELU, který obsahuje zinek soli a kyseliny salicylovou která cíleně ničí bakterie aknózního typu, působí protizánětlivě a současně velice rychle a efektivně urychluje hojení a zklidnění pokožky
 • Redukce tvorby mazu, pleť je čistá a zářivá
 • Protizánětlivá azulenová maska pokožku hydratuje a zklidňuje podrážděnou pleť, obnovuje její přirozenou rovnováhu a obranyschopnost. Současně má hydratační účinky, ulevuje silnému napětí, hojí mikro ranky a pomáhá její regeneraci
Skrýt informace...

 

 

Ceník - AKNÉ péče

Objednat službu
AKNÉ JUNIOR - ošetření mladistvé pleti 1 490 / 1 350 (student)
AKNÉ – rovnováha pro problémovou aknózní pleť 1 560 / 1 450 (student)
AKNÉ – ošetření s LED světelnou terapií 1 650 / 1 570 (student)

 

 

Další programy ošetření pleti.

Hydratační péče
Ošetření pro normální pleť k tendenci suché až velmi suché pleti. Zklidňuje a posiluje suchou citlivou pleť a navrací pleti ztracenou hydrataci a tím jí chrání před předčasným stárnutím. Zmírňuje pocit nepříjemného pnutí, dodá pleť jemnost a svěží vzhled. Ošetření je vhodné pro ženy i muže, ideálně 25+.

Liftingová péče
Pospícháte na schůzku nebo párty a potřebujete mít během pár minut pěkně vyhlazený obličej bez známek únavy? Jste náročná zákaznice a chcete oddálit chirurgický zásah nebo botoxové injekce. Vyjimečné anti-aging ošetření Duolift Expert bojuje proti známkám stárnutí pokožky, zmírňuje hloubku výrazových vrásek a zabraňuje vzniku nových. Špičková francouzská technologie společně s dermokosmetikou Vám zajistí maximální výsledek a krásný pocit relaxace. Ošetření je vhodné pro ženy i muže, ideálně 40+.

Regenerační péče
Pro ženy bojující se suchou pletí, trpící nedostatkem výživy, přibývajícími vráskami, vhodné i pro ženy ve stresových stavech spojených s premenstruačním syndromem. Ošetření s vysoce účinnými látkami z mateří kašičky ozdravují oslabenou, unavenou pleť, dodají ji velké množství vitamínů které zajistí její ozdravení a hlubokou regeneraci.

Akné péče
Speciální intenzivní program pro aknózní problematickou plet s ucpanými komedony vhodný pro mladé i dospělé jedince. Má silné protizánětlivé účinky a zabraňuje tvorbě dalšího akné. Ošetření se složky aktivních látek dodávají pleti matný, čistý vzhled bez komedonů, redukuje úroveň hydratace a mastnoty a celkově výrazně zlepšuje stav pleti.

Mikrodermabraze
Ošetření určené pro mastnou, nerovnou pleť s rozšířenými póry pomocí velmi šetrné neinvazivní metody diamantové mikrodermabraze, která během velmi krátké doby pleti navrací zdravý, svěží a krásný vzhled. Současně dochází k lymfatické drenáží což vede k potlačení otoků, stimulace krevního oběh a detoxikaci kůže. Ošetření je vhodné pro ženy i muže, ideálně 25+.

Hlemýždi
Kosmetický hit - ošetření šnečím slizem, které působí perfektně nejenom na vrásky, ale také pomáhá léčit akné, pokožku podrážděnou sluncem. Má silné regenerační a léčivé vlastnosti, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku dokonale hydratuje, zmírňuje nežádoucí pigmentaci a zarudnutí pokožky.

Relaxační péče
Čokoládová terapie nebo terapie šampaňským je luxus a relaxace v jednom. Exkluzivní kosmetické ošetření, které velice dobře působí na psychiku a všechny smysly klienta je současně výborným prostředkem pro pleť vyžadující hydrataci, stimulaci a revitalizaci. Zvyšuje sebevědomí a dobrou náladu, působí antidepresivně díky povzbuzení organismu k produkci endorfinu.

Maderoterapie - holistická masážní technika
Maderoterapie je 100% přírodní způsob, jak zpevnit kontury obličeje, zjemnit a snížit hloubku vrásek. Základem jsou 4 speciálně navržené dřevěné válečky se kterými se provádí masáž obličeje, která stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu.

Doplňkové služby
Barvení řas a obočí, úprava obočí, vitamínová výživná ampulka, kyslíková maska, mikromasáž očního okolí, masáž obličeje a dekoltu, masáž hlavy.

Depilace cukrovou pastou
Jedná se velmi šetrný způsob depilace, kde se chloupky odstraňují po směru jejich růstu, tudíž se netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky. Zaměřujeme na kompletní depilaci celého těla, podpaží, rukou, nohou, zad a také v třísel a intimních partií – brazilská depilace.

Kosmetika pro muže
Pro náročné muže kteří chtějí oddálit předčasné stárnutí pokožky a chtějí si dlouhodobě zachovat svěží a mladistvý vzhled. Výjimečné anti-aging ošetření Duolift Expert bojuje proti známkám stárnutí pokožky, zmírňuje hloubku výrazových vrásek a zabraňuje vzniku nových. Pro muže, ideálně 30+.

 

Objednat službu
 

KOSMETIKA

FORMOVÁNÍ POSTAVY

PÉČE O ŤELO

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

CENÍK

PROFIL SALONU

KONTAKT

Kosmetika

Kavitace CAVITALyse

Manikúra

Dárkové poukázky

Ceník služeb

Akce

Kontakt a mapa

Duolift Sequential

US2A ultrazvukové destičky

Depilace pastou

   

Věrnostní program

Blog a články

Duolift Expert

Starvac

Vajazzling

   

Profil salonu

 

Beautiful Brows

Lymfoven

Japonské tetování

   

Náš team

 

Mikrodermabraze

Maderoterapie

Krystalické tetování

   

Napsali o nás

 

Kosmetika pro muže

 

Masáže

   

Partneři

 
         

Krásná v každém věku

 
         

Sama doma

 
         

Fotogalerie

 
SALON-KORUNKA.CZ - všechna práva vyhrazena
Salon Korunka na Facebooku Salon Korunka na Instagramu
Možnost WiFi připojení
Prověřená Společnost

 

+420 604 743 316
korunka@salon-korunka.cz
SALON-KORUNKA.CZ - všechna práva vyhrazena