Silver For Skin

SILVER FOR SKIN ADVANCED

Objednat službu
Ceník

SILVER FOR SKIN ADVANCED

Péče o pleť s výraznými projevy akné, SILVER FOR SKIN ADVANCED je sprej s vysokým obsahem nanočástic stříbra, který velice rychle zmírňuje rozvinuté formy akné, potlačuje zánětlivé procesy a zarudnutí, působí jako přírodní antibiotikum. Silver sprej svojí protibakteriální péči, pleť chrání, zklidňuje a navrací jí krásný zdravý svěží vzhled. Obsah: 50 ml, koncentrace: 20 ppm.

SILVER FOR SKIN ADVANCED

Blahodárně působí také i na pleť podrážděnou nošením roušky a na akné, které vzniklo v souvislosti s nošením roušky neboli maskné. Stříbro patří mezi kovy, které mohou léčit a harmonizovat stav těla i mysli. Je považováno za jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik. Dokáže likvidovat jednobuněčné bakterie, houby a plísně a díky tomu se využívá k léčbě řady nemocí.

Skvělé účinky má především v léčbě akné, neboť ničí bakterie na pokožce, čímž předchází vzniku akné. Účinnost nanostříbra byla prokázána v mnoha studiích.

Aplikace
SILVER FOR SKIN ADVANCED je vhodný ke každodenní péči o pleť. Aplikuje se na vyčištěnou pleť ráno a večer vždy před použitím krému. Na pleť s rozvinutým akné aplikujte lehkým nástřikem několikrát denně ideálně 3x až 5x. Výsledky se ve většině případů projeví již během prvních dnů. Po zlepšení nepřestávejte s udržovací aplikací 2x denně, Silver sprej Vám vydrží cca 3 měsíce a jeho praktické balení, se vejde do každé kabelky.

SILVER FOR SKIN ADVANCED
 
SILVER FOR SKIN ADVANCED
 
SILVER FOR SKIN ADVANCED
 
SILVER FOR SKIN ADVANCED

Účinky
hojí rozvinuté akné, potlačuje záněty a zarudnutí
aktivně působí proti množení bakterií, které jsou příčinou vzniku akné
má přírodní antibakteriální a protizánětlivý efekt
snižuje produkci mazu v pleti
řeší problémy vzniklé s nošením roušek maskné
napomáhá přirozenému procesu čištění pleti
urychluje hojení bolavých koutků
rychle regeneruje pleť
zklidňuje nepříjemné podráždění pleti vlivem roušky
ničí bakterie a plísně, které se tvoří pod rouškouv

Použití
vhodný pro všechny typy pleti a na pleť s rozvinutým akné, NEPOUŽÍVEJTE při přecitlivělosti na stříbro

Složení
SILVER FOR SKIN ADVANCED je vodný roztok nanočástic stříbra (Ag) v certifikované kvalitě 99,99 %, rozptýlené v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata

SILVER FOR SKIN

SILVER FOR SKIN - péče o pleť pod roušku, která se vejde do každé kabelky. Sprej s obsahem nanočástic stříbra, zajišťuje příjemnou a přitom silnou protibakteriální péči nejenom podrážděné a přecitlivělé pleti. Zmírňuje akné, potlačuje zánětlivé procesy a zarudnutí, působí jako přírodní antibiotikum. Obsah: 25 ml, koncentrace: 10 ppm.

SILVER FOR SKIN

SILVER FOR SKIN je sprej s obsahem nanočástic stříbra, zajišťuje příjemnou a přitom silnou protibakteriální péči nejenom podrážděné a přecitlivělé pleti. Zmírňuje akné, potlačuje zánětlivé procesy a zarudnutí, působí jako přírodní antibiotikum. SILVER FOR SKIN, který se vejde do každé kabelky, můžete použít i na ruce a právě Vámi používanou roušku. Během pár minut po kontaktu s nanočásticemi stříbra dochází k destrukci bakterií a plísní.

Odborníci považují stříbro za nadčasové které se v různých formách využívá v medicíně už od nepaměti. SILVER FOR SKIN je přírodní blahodárná ochrana pleti, která chrání, zklidňuje a navrací pleti krásný zdravý vzhled.

Aplikace
Ideální ke každodennímu používání ve všech profesích, které vyžadují časté nošení roušek . Na pleť se aplikuje nejlépe 2x denně, a to ráno a večer před použitím krému, stejně tak na ruce. Pokud nechcete dýchat vlastní bakterie z roušek, ideálním řešením je právě SILVER FOR SKIN. Roušku lehce postříkáte, necháte zaschnout a můžete vyrazit. Účinnost nanostříbra byla prokázána v mnoha studiích.

SILVER FOR SKIN
 
SILVER FOR SKIN
 
SILVER FOR SKIN
 
SILVER FOR SKIN

Účinky
zklidňuje, revitalizuje, hojí akné, ničí bakterie
přírodní antibakteriální a protizánětlivý efekt
zklidňuje nepříjemné podráždění pleti vlivem roušky
ničí bakterie a plísně, které se tvoří pod rouškou
aktivně působí na bakterie, které jsou příčinou vzniku akné a snižuje jejich působení takřka na 0
velmi účinně tak napomáhá přirozenému procesu čištění pleti
snižuje produkci mazu a zajištuje její správnou činnost
urychluje hojení bolavých koutků
hydratuje přesušenou pleť
rychle regeneruje pleť
ničí bakterie na roušce i rukou

Použití
vhodný pro všechny typy pleti, NEPOUŽÍVEJTE při přecitlivělosti na stříbro

Složení
Koloidní stříbro je vodný roztok nanočástic stříbra (Ag) v certifikované kvalitě 99,99 %, rozptýlené v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata

 

 

 

Ceník - SILVER FOR SKIN

Objednat službu

 

SILVER FOR SKIN (Obsah: 25 ml, koncentrace: 10 ppm.) 295,- Kč
SILVER FOR SKIN ADVANCED (Obsah: 50 ml, koncentrace: 20 ppm.) 675,- Kč

 

 

nahoru