Silver For Skin

SILVER FOR SKIN

Objednat službu
Ceník

SILVER FOR SKIN

SILVER FOR SKIN - péče o pleť pod roušku, která se vejde do každé kabelky. Sprej s obsahem nanočástic stříbra, zajišťuje příjemnou a přitom silnou protibakteriální péči nejenom podrážděné a přecitlivělé pleti. Zmírňuje akné, potlačuje zánětlivé procesy a zarudnutí, působí jako přírodní antibiotikum.

SILVER FOR SKIN

SILVER FOR SKIN je sprej s obsahem nanočástic stříbra, zajišťuje příjemnou a přitom silnou protibakteriální péči nejenom podrážděné a přecitlivělé pleti. Zmírňuje akné, potlačuje zánětlivé procesy a zarudnutí, působí jako přírodní antibiotikum. SILVER FOR SKIN, který se vejde do každé kabelky, můžete použít i na ruce a právě Vámi používanou roušku. Během pár minut po kontaktu s nanočásticemi stříbra dochází k destrukci bakterií a plísní.

Odborníci považují stříbro za nadčasové které se v různých formách využívá v medicíně už od nepaměti. SILVER FOR SKIN je přírodní blahodárná ochrana pleti, která chrání, zklidňuje a navrací pleti krásný zdravý vzhled.

Aplikace
Ideální ke každodennímu používání ve všech profesích, které vyžadují časté nošení roušek . Na pleť se aplikuje nejlépe 2x denně, a to ráno a večer před použitím krému, stejně tak na ruce. Pokud nechcete dýchat vlastní bakterie z roušek, ideálním řešením je právě SILVER FOR SKIN. Roušku lehce postříkáte, necháte zaschnout a můžete vyrazit. Účinnost nanostříbra byla prokázána v mnoha studiích.

SILVER FOR SKIN
 
SILVER FOR SKIN
 
SILVER FOR SKIN
 
SILVER FOR SKIN

Účinky
zklidňuje, revitalizuje, hojí akné, ničí bakterie
přírodní antibakteriální a protizánětlivý efekt
zklidňuje nepříjemné podráždění pleti vlivem roušky
ničí bakterie a plísně, které se tvoří pod rouškou
aktivně působí na bakterie, které jsou příčinou vzniku akné a snižuje jejich působení takřka na 0
velmi účinně tak napomáhá přirozenému procesu čištění pleti
snižuje produkci mazu a zajištuje její správnou činnost
urychluje hojení bolavých koutků
hydratuje přesušenou pleť
rychle regeneruje pleť
ničí bakterie na roušce i rukou

Použití
vhodný pro všechny typy pleti, NEPOUŽÍVEJTE při přecitlivělosti na stříbro

Složení
Koloidní stříbro je vodný roztok nanočástic stříbra (Ag) v certifikované kvalitě 99,99 %, rozptýlené v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata

 

 

Ceník - SILVER FOR SKIN

Objednat službu

 

SILVER FOR SKIN 295,- Kč

 

 

nahoru